پیشـرو در صنعت تاسیسات

info [at] atrina [dot] org

78339000 (21)98+

چهارشنبه, 01 -2666 11:10

کیتورامی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 

در سال 1962، گروه Kiturami با تکـیه بر صنـعت بویلر خانگی، با ایجاد توسـعه و تحـول در زمیـنه تـهویـه مطبـوع و گرمایش، تاریـخ جـدیدی را در صـنعت تاسیسات بوجـود آورد. در طـول نیـم قـرن پژوهش و فعالـیت بــی‌وقـفـه، بـا پیشـبـرد تکـنولوژی گـرمـایـشی و سـرمایـشـی تخـصـصی، ایـن کـمـپـانـی توانـسـت در میــان ابــر ‌شرکت‌های تولید کـننده تجهیزات تاسیساتی و تهویه مطبوع دنـیا قرار گیـرد و با حـجم بـالای فـروش و ارائه خدمات گـسترده پـس از فروش به مشتریان، علاوه بر رضایتمندی همگانی، خود را در میان شرکت‌های برتر HVAC دنیا مـعرفی نـمـاید. ایـن کمـپانی در طی سـال‌های 1985 و 1988، به تکـنولوژی Solid air دسـت یافـت که در واقـع پـایه صنعت تهویه مـطبوع خانگی محسوب می‌گردد و پس از آن فعالیت خود را در همه زمینه‌های مرتبط با تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش گسترش داد.

 

 

گستره کاملی از انواع سیستم‌های سرمایشی شامل چیلرهای جذبی، سانتریفیوژ، تراکمی، سیستم‌های هوارسان و تجهیزات سرمایشی صنعتی از جمله تجهیزات و محصولات تولید شده در این شرکت می‌باشند که به کشورهای مختلف از جمله آمریکا، اتحادیه اروپا، روسیه و ... صادر می‌گردد.

 

 

 

 

 محصولات کیتورامی:


چیلر جذبی آب گرم
چیلر جذبی آب داغ
چیلر جذبی شعله مستقیم
چیلر جذبی مالتی انرژی (هایبریدی)
انواع فن کویل
بویلر چگالشی
پکیج راندمان بالای دیواری
چیلر تراکمی هواخنک و آب خنک مجهز به کمپرسور اسکرو
چیلر تراکمی هواخنک و آب خنک مجهز به کمپرسور اسکرال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخذ رتبه A تولید محصولات سبز و منطبق با حداقل مصرف انرژی‌های سبز از جمله افتخارات این کمپانی محسوب ‌می‌گردد. بر این اساس این شرکت موفق به دریافت گواهینامه‌ها و استاندارد‌های لازم در زمینه کاهش مصرف انرژی و محصولات بهینه متناسب با بازار‌های جهانی گردیده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ویدئو کیتورامی

خواندن 1763 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 21 ارديبهشت 1399 09:43
محتوای بیشتر در این بخش: « کلایوت(کلیوت)
 

 

 

 

 

linefooter

whatsapp telegram instagram