پیشـرو در صنعت تاسیسات

info [at] atrina [dot] org

78339000 (21)98+

سه شنبه, 19 -2666 12:53

آموزش

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

توسعه تاسیسات آترینا به منظور توسعه دانش، مهارت و ارتقاء سطح توانمندی نیروی انسانی فعال در صنـعت تاسیسات کشور، نسـبت به آموزش داخـلی کـارکنان خود و همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف فنی و مهندسی برای سازمان‌ها، مهندسین و تکنسین‌های فعال در صنعت تاسیسات کشور اقدام می‌نماید. همچنین کارکنان این شرکت جهت ارائه خدمات فنی و مهندسی، تعمیرات و نگهداری به صورت ادواری جهت آموزش به شرکت‌های بین‌المللی تولید کننده تجهیزات و سیستم‌های پیشرفته مطرح در این صنعت از جمله دانشگاه کلیوت اعزام شده و دارای مدارک و گواهینامه‌های بین‌المللی متعدد می‌باشند. دانـشگاه کلـیوت از بـدو تـاسیـس دوره‌هــای آمـوزشی مخـتـلفی را در سطوح مختلف تـئوری و کاربــردی، از دوره‌های طراحی و تولید سیستم‌های تهویه مطبوع گرفته تا تکنولوژی و راهکارهای نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری تجهیزات ارائه می‌کنـــد.

 

 

 

در ایـن دوره‌ها شرکـت کننـدگان می‌تــوانند عملیات‌های مخـتـلـف نــصــب، راه انـــدازی، بهره‌برداری و نگهداری از سیستم‌های مختلف تهویه مطبوع را فرا گرفته و به صورت عملی درکارگاهای مختلف با استفاده از دستگاه‌های نصب شده دانش تئوری خود را تجربه کنـند. همچنین با صـدور مـدرک دوره آمـوزشـی دانـشـگاه کلیــوت، شـرکـت کنــندگـان از اعتـبار علمــی بیـن‌المـللی بـرخوردار مـی‌شـوند.

به طـور کــلی برای پرسنل پـروژه‌هـایی که تجـهـیــزات آنـها تـوســط شـرکت توسعه تاسیسات آترینا تامـین می‌گـردد، دوره‌های بهره‌برداری و تعمیر و نگهداری در داخل و یا خارج از کشور برگزار شده و نسبت به انتقال دانش و مهارت فنی به افراد به منظور بومی‌سازی و استقلال کارفرما و یا بهره‌برداران اقدام می‌گردد.

 

 

 

 

 

 

1
10
11
12
13
2
3
4
5
6
7
8
9

خواندن 1719 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 اسفند 1398 12:54
 

 

 

 

 

linefooter

whatsapp telegram instagram